Přeskočit na obsah

Pravidelné Programy

KLUBY PRO DĚTI A MLÁDEŽ (5–18 let)

Nabízíme bezpečné prostředí a vytváříme přátelské místo pro vzájemné setkávání dětí a mládeže s odlišným kulturním zázemím. Všechna setkání jsou tak založena na vzájemné toleranci a vstřícném přístupu k dětem a jejich potřebám. Aktivity pro děti a mládež jsou otevřeny všem bez rozdílu, komunikačním jazykem je čeština, ale její dokonalá znalost není podmínkou. Děti a mládež se schází pravidelně každý týden.

Nabízíme procvičování češtiny v neformálním prostředí, seznámení se s novými kamarády a aktivní trávení volného času.

Aktivity jsou poskytovány zpravidla zdarma

Programy pro děti a mládež podporují:

MSMT_logo_bez_textu
praha_logo

Pravidelně, vždy na začátku měsíce, zasíláme newsletter, ve kterém přinášíme novinky a akce, které na daný měsíc připravujeme. Jedná se o jednorázové aktivity, které jsou určeny všem dětem bez rozdílu věku a také celým rodinám. V newsletteru  zasíláme také informace, které se týkají naší aktuální podpory a nabídky pomoci pro rodiny s dětmi. Přihlaste se k odběru newsletteru a dostávejte informace pohodlně do vaší mailové schránky.

Interkulturní klub pro mladší děti (5–11 let)

Naším cílem je rozvoj osobnosti dítěte a jeho sociálních dovedností s ohledem na jeho individuální zkušenosti, kulturní, náboženské i rodinné zázemí. Program Interkulturního klubu je různorodý – chodíme ven na hřiště, vyrábíme a malujeme, hrajeme hry a povídáme si. Aktivně procvičujeme češtinu formou hry.

Ve od září 2023 máme otevřeny tyto kluby:

  • ONLINE – každé pondělí 17:30-18:30 (Zoom)
  • každý čtvrtek 15:00-16:30 (InBáze Legerova 50, Praha 2)

Kontakt a přihlašování: Barbora Krausová, krausova@inbaze.cz, tel. +420 732 547 886

Výtvarný ateliér (5–11 let)

Ateliér InBáze je tvůrčí prostor, který svým zaměřením vychází z přesvědčení, že umění a tvorba je svobodnou činností jdoucí napříč hranicemi. Tvůrčí setkání jsou určená všem dětem, které rády vyrábějí, malují a tvoří. Zároveň jsou určená dětem, které potřebují podpořit a dodat sílu, a to nejen v tvůrčí oblasti.

Od září 2023 máme otevřeny tyto kluby :

  • každou středu 14:30-16:00 (Belgická 11, Praha), pro děti ve věku 5–11 let
  • každý středu 16:30-18:00 (Belgická 11, Praha), pro děti ve věku 5 –11 let

Kontakt a přihlašování: Lenka Kubelová, kubelova@inbaze.cz, tel. ​+420 733 785 679

Interkulturní klub Clubin pro starší děti a mládež (11–18 let)

Naším cílem je rozvoj osobnosti dítěte a jeho sociálních dovedností s ohledem na jeho individuální zkušenosti, kulturní, náboženské i rodinné zázemí. Nabízíme různorodý program – výtvarné a tvořivé workshopy, nová média, společenské a sportovní hry, společné vaření, program také vychází z nápadů a přání dětí. Aktivně procvičujeme češtinu formou hry.

Od září 2023 máme otevřeny tyto kluby:

  • každé úterý (turisticko-sportovní a herní klub) 16:00-17:30 (Anděl, Praha 5)
  • každou středu (výtvarně a kulturně zaměřený klub) 16:00-17:30 (Na Doubkové 2040/8, Praha 5)

Kontakt a přihlašování: Barbora Krausová, krausova@inbaze.cz, tel. +420 732 547 886

Sledujte také náš facebook, kde najdete aktuální informace o nejen o klubech, ale i dalších akcí, které pro děti a mládež organizujeme.:)

FACEBOOK INBÁZE

 

Více o našich aktivitách naleznete v programu komunitního centra

ZDE

Kontaktní informace
INBÁZE, z. s.

Naší vizí bylo vytvořit bezpečný a otevřený prostor, kam by přicházeli za podporou a pomocí nejen cizinci hledající nový domov v České republice, ale i Češi, kteří se zajímají o život cizinců v ČR nebo se jich nějak jinak téma integrace dotýká.

Sociální sítě