Přeskočit na obsah

Multikulturní skupiny KRUHY

Chcete si odpočinout od každodenních starostí a poznat nové přátele z řad migrantů a migrantek či si naopak najít české přátele? Přijďte mezi nás do komunitního centra InBáze. Skupiny jsou otevřené pro všechny a není potřeba se předem přihlašovat. Znalost češtiny není nutná.

Skupina pro rodiče s malými dětmi

Tato skupina je otevřena pro rodiče dětí ve věku od 0 do 6 let.

Na každém setkání pro Vás budeme mít připravený program – tvořivou dílnu, zpívání, přednášky či jiné aktivity. Jednou za měsíc se pak můžete těšit na kreativní workshopy, návštěvy výstav, výlety za zvířátky atd.

Na skupině mluvíme hlavně česky, ale jste vítáni i s omezenými znalostmi českého jazyka – rádi Vám pomůžeme v jeho procvičování!

Kdy: každou středu od 10.00 do 11.30 hod.

Kde: Legerova 50, Praha 2

Kontakt: Lenka Grolmusová / lenkagrolmusova@seznam.cz

fotogalerie

Středeční klub

Středeční ženská skupina probíhá pravidelně každou středu a je otevřená všem aktivním a inspirativním ženám.

Koordinátorkou skupiny je Petru Plachtanski.

Petra pracuje od března 2019 na částečný úvazek jako sociální pracovnice v InBázi. Před tím pracovala jako externí lektorka Fondu dalšího vzdělávání v a vedoucí Komunitního týmu v organizaci IQ Roma. Vedle toho je maminkou dvou krásných bilingvních dětí a nadšenou ohnivou tanečnicí. Věnuje se novému cirkusu, sociálnímu cirkusu a terapeutickému tanci. Aktivně působí také v pražské undergroundové umělecké komunitě Tribo Fuego, která pořádá tradiční cirkusový festival Circus Culture Fest a pravidelné srazy hudebníků a fire show na různých místech v Praze.

Kdy: každou středu od 18.30 do 20.00 hod.

Kde: Legerova 50, Praha 2

Kontakt: Petra Plachtanski / plachtanski@inbaze.cz

Program naleznete na facebooku InBáze.

 

fotogalerie

Babí léto – klub pro seniory

Babí léto je otevřené všem ženám i mužům zralého věku bez ohledu na zemi původu či náboženské vyznání. Cílem skupiny je vytvářet příjemnou atmosféru založenou na vzájemné důvěře, kde je možné sdílet vzpomínky let minulých i události každodenního života. Kromě toho je Babí léto již proslulé svojí láskou ke kultuře, poezii a hudbě. Přijďte se podívat. Jste vítáni!  

„Štěstí je poznat v mládí přednosti stáří a stejné štěstí je udržet si ve stáří přednost mládí.“ 

– J. W. Goethe

Kdy: každý čtvrtek od 17.00 do 18.30

Kontakt: Martina Hrdličková, hrdlickova@inbaze.cz 

fotogalerie