Přeskočit na obsah

Marie: Vedoucí skupiny – „Ženské kruhy“

Možná si říkáte, že byste na některou aktivitu, kterou naše Komunitní centrum organizuje, rádi přišli, ale nevíte, koho tam potkáte a co vás vlastně čeká. Proto jsme se rozhodli představit vám lektory některých našich aktivit a první, koho jsme se rozhodli oslovit, je Marie.

Marie je vedoucí a koordinátorka aktivit, které směřují především na ženy, vede totiž skupinu „Ženské kruhy“. Když jsem se jí ptala, co její aktivity účastnicím přinášejí, řekla mi: „Absolutní relax, který dodá energií“….co víc by si člověk v dnešní době mohl přát. Během všedních dnů má žena málokdy čas jen sama na sebe, musí obstarat děti, domácnost, práci a do toho by se měla na chvíli zastavit a zamyslet se nad tím vším? 🙂 To je skoro nemyslitelné a proto jsou tady „Ženské kruhy“. Pravidelná setkání, která přinášení „možnost na chvíli být tady a teď, nadýchnout se a trochu blíže poznat sebe samu, zamyslet se nad tím, kam a proč vlastně jdu.“ To všechno a mnohem více Vám mohou přinést setkání, které pořádá Marie.

Mezi témata setkání „Ženských kruhů“ patří např.

  • objevení v sobě ženské a mužské energie, jak s ní dále pracovat a využít tak plně svůj potenciál
  • najít své kořeny a zkusit se tak propojit se svými předky
  • přijmout svou cykličnost jako dar a naučit se ji využívat ve svůj prospěch
  • naučit se žít vědomě v přítomném okamžiku, teď a tady
  • jak se stát sebevědomou a laskavou sama k sobě a brát se takovou jaká jsem
  • najít svůj životní balanc (seberozvoj, poznat své silné stránky a naučit se je využívat v každodenním životě)
  • napojit se na své srdce a vnímat lásku

Setkání mají přinést i inspiraci a nová přátelství, probíhají v úzkém a bezpečném kruhu podobně naladěných žen, které společně zkouší meditovat a sdílet zážitky z běžných dnů. To, co setkání „Ženské kruhy“ nepřinesou, jsou rady typu: „Co máš dělat“ nebo „Co bys měla udělat“. To v této skupině nenajdete.

Marie je zároveň profesionální koučkou a má za sebou řadu vzdělávacích kurzů, které se věnují práci s tělem. Více najdete na jejích webových stránkách: https://coach-mortillaro.com/