Přeskočit na obsah

JEDNORÁZOVÉ AKCE PRO DĚTI A MLÁDEŽ (5–18 let) a akce pro rodiny

Výlety, tábory a víkendové pobyty

Nabízíme bezpečné prostředí, smysluplné trávení volného času a vytváříme přátelské místo pro vzájemné setkávání dětí a mládeže s odlišným kulturním zázemím. Veškeré aktivity jsou připravovány pro děti či rodiny cizinců a jejich české kamarády. Komunikačním jazykem je čeština, ale její dokonalá znalost není podmínkou. Děti si procvičí český jazyk v neformálním prostředí, seznámí se s novými kamarády a aktivně tráví volný čas.

Naši vedoucí a dobrovolníci organizují výlety do přírody, workshopy, víkendové pobyty, letní tábory či akce pro rodiny s dětmi. 

V případě dotazů nás kontaktujte na mailu deti@inbaze.cz 

Pravidelně, vždy na začátku měsíce, zasíláme newsletter, ve kterém přinášíme novinky a akce, které na daný měsíc připravujeme. Jedná se o jednorázové aktivity, které jsou určeny všem dětem bez rozdílu věku a také celým rodinám. V newsletteru  zasíláme také informace, které se týkají naší aktuální podpory a nabídky pomoci pro rodiny s dětmi. Přihlaste se k odběru newsletteru a dostávejte informace pohodlně do vaší mailové schránky.

Jaké akce právě připravujeme?

Pro právě probíhající akce se podívejte do našeho kalendáře:

Kontaktní informace
INBÁZE, z. s.

Naší vizí bylo vytvořit bezpečný a otevřený prostor, kam by přicházeli za podporou a pomocí nejen cizinci hledající nový domov v České republice, ale i Češi, kteří se zajímají o život cizinců v ČR nebo se jich nějak jinak téma integrace dotýká.

Sociální sítě