ZKRÁCENÍ ČEKACÍ DOBY NA SOCIÁLNÍ PORADENSTVÍ

ZKRÁCENÍ ČEKACÍ DOBY NA SOCIÁLNÍ PORADENSTVÍ

Oznamujeme, že se nyní zkrátily čekací doby na sociální poradenství – a je tedy dobrá doba na objednání. Pokud chcete pomoci například při jednání na Úřadu práce, hledáte bydlení či zaměstnání, řešíte důchod, zdravotní pojištění či jinou záležitost na úřadech, chcete pomoci při jednání se školou, najít pro děti vhodnou volnočasovou aktivitu a podobně, můžete se objednat k sociálním pracovníkům na telefonním čísle 739 037 353.

We inform that the waiting times for social counseling have now been shortened – and it is a good time to order. If you want to help, for example, dealing with the Labor Office, you are looking for housing or employment, you are dealing with a pension, health insurance or other matter at the offices, you want to help with the school, find a suitable leisure time for the children, etc., you can order to social workers at the telephone 739 037 353.

Рады сообщить о сокращении времени ожидания приема на социальные консультации. Сейчас подходящее время для записи! Социальный работник может помочь Вам в следующих вопросах: взаимодействие с бюром по трудоустройству, поиск жилья или работы, пенсии, страхование, а также взаимодействие со школой, помощь с выбором кружка для ребенка. Тел. для записи 739037353.


Přesunout se na začátek