VYHLÁSILI JSME VEŘEJNOU SBÍRKU NA PODPORU MALÉ VERONIKY

VYHLÁSILI JSME VEŘEJNOU SBÍRKU NA PODPORU MALÉ VERONIKY

Pokud byste Veroniku rádi finančně podpořili, zašlete jakoukoliv finanční částku na transparentní účet: 633756/5500 pod variabilním symbolem: 830. Předem tímto děkujeme za Vaši podporu!

Naše klientka Elmira K. potřebuje zajistit pomoc pro svoji dceru Veroniku. Rodina se do České republiky přestěhovala v roce 2017 kvůli zdravotnímu stavu dcery. Pocházejí z Ázerbajdžánu a pro tento krok se rozhodli proto, že zemi původu se jí potřebná péče nepodařila zajistit.

Veronice je 13 let a má v ČR domácí vzdělávání, jelikož její zdravotní stav jí nedovoluje navštěvovat běžnou základní školu a její matka o ní celodenně pečuje. Prodělala v minulosti operaci srdce a trpí epilepsií.

Finanční podporu rodina potřebuje na zajištění operace páteře. Veronika trpí idiopatickou skoliózou a je třeba, aby šla na nákladnou operaci, kde jí budou voperovány implantáty. Cena operace je předběžně 1 200 000 Kč. V současné době mají zajištěnu část finančních prostředků, ale stále jim zbývá získat 400 000 Kč.

Touto cestou bychom rodině rádi pomohli k tomu, aby jejich dcera nebyla do takové míry limitována a mohla vést normální život. Rodina s naší organizací spolupracuje.

Více informací o veřejných sbírkách InBáze naleznete ZDE.


Přesunout se na začátek