PODPOŘTE YAMANA V JEHO SNU STÁT SE ARCHITEKTEM!

PODPOŘTE YAMANA V JEHO SNU STÁT SE ARCHITEKTEM!

Yaman si už od mala přál být architektem. Kvůli svému snu opustil i rodnou Sýrii, kde nemohl kvůli válce studovat. Cesta ho dovedla až na pražské ČVUT, kde před pár týdny úspěšně obhájil diplomovou práci. Přesto je jeho sen stále ve hvězdách. Jeho studium probíhalo v angličtině a poslední ročník musel kromě studia platit i zdravotní pojištění. Studium tak dokončil nejen se skvělými známkami, ale i s dluhy. Aby se postavil na vlastní nohy, tak potřebuje naši podporu!

Dluhy za něj platit nebudeme, ale chceme mu pomoci získat prut, díky kterému si on sám své dluhy splatí a který mu pomůže nastartovat kariéru. Pro Yamana je tímto prutem notebook a grafické programy. Díky podpoře Nadace ČEZ máme přislíbeno 20 000, což na kvalitní počítač pro architekta bohužel nestačí. Ale pevně věříme, že se nám společnými silami podaří získat více! 

  • Pokud vybereme 10 000, tak si bude Yaman moci koupit základní vybavení pro svoji práci. 
  • Pokud vybereme 30 000, tak si Yaman pořídí výkonnější počítač včetně grafických karet
  • Pokud vybereme 50 000, tak si Yaman kromě výkonného počítače pořídí i softwarové vybavení 

CHCI DAROVAT: https://www.darujme.cz/projekt/1202046 

“Měl jsem velké štěstí a potkal jsem spoustu lidí s dobrým srdcem. Díky nim se mi podařilo vystudovat. O architektuře jsem snil už od dětství a teď mám i jeden důvod navíc. Moje země bude v budoucnu potřebovat spoustu architektů. Naše města jsou poničená válkou. Přeji si být jedním z těch, kteří pomohou Sýrii zhojit  rány, a postarají se o její budoucnost”.  

20190729_150830

 


Přesunout se na začátek