INFORMACE K AKTUÁLNÍMU FUNGOVÁNÍ PORADENSTVÍ INFORMACE K AKTUÁLNÍMU FUNGOVÁNÍ PORADENSTVÍ

INFORMACE K AKTUÁLNÍMU FUNGOVÁNÍ PORADENSTVÍ INFORMACE K AKTUÁLNÍMU FUNGOVÁNÍ PORADENSTVÍ

Vážené klientky a klienti, 

s ohledem na opatření Vlády ČR jsme se rozhodli pro následující změny v rámci poradenských služeb InBáze, z. s. Poradenské služby (konzultace) nadále poskytujeme v plném rozsahu, nyní jsou však poskytovány pouze distanční formou (e-mail, telefon, Skype). Osobní konzultace nejsou až do odvolání možné, kanceláře jsou uzavřeny. Nízkoprahové sociální a právní poradenství v úterý je ZRUŠENO! Je však možné kontaktovat pracovníky v níže uvedených časech telefonicky či e-mailem.

Konzultace s právníky, sociálními pracovníky, psychology a interkulturními pracovníky včetně tlumočení budou nadále probíhat na objednání či na základě osobní domluvy s konkrétním pracovníkem. Zejména u právního poradenství je stále třeba se objednávat přes recepci i na telefonické konzultace a telefonní čísla, zejména na právní poradenství, využívejte až v čase smluvené konzultace. Právníci nebudou mít kapacity volat zpět na zmeškané hovory.

Recepce InBáze, z. s.  
info@inbaze.cz
+420 739 037 353

Pokud již máte objednanou konzultaci, naši zaměstnanci Vás budou v nejbližší době kontaktovat a domluví se s Vámi na podrobnostech. Kontaktovat Vás budou vždy v týdnu, kdy máte objednanou konzultaci i s ohledem na to, že nejsme schopni vývoj situace predikovat. 

Doprovody budou zrušeny, přesunuty nebo nahrazeny asistencí pracovníků po telefonu. I s ohledem na změny otevíracích dob a fungování jednotlivých úřadů budou některé změny nutné. Opět vyčkejte, zaměstnanci Vás budou kontaktovat telefonicky či e-mailem a domluví se s Vámi na dalším postupu.

Prosím sledujte naše webové stránky a Facebook, kde budou vždy nejaktuálnější informace, neváhejte se na nás obracet s případnými dotazy. 

Děkujeme za pochopení a přejeme Vám všem mnoho sil v tomto náročném období.

Vaše InBáze

 

Harmonogram a kontakty – Poradenství

 

Iзменения в рамках консультационных услуг InВáze

Servicios de asesoría (consultas) de InBáze

Changes within the counselling services of InBáze

 


Přesunout se na začátek