ÚŘEDNÍ HODINY VEŘEJNÝCH INSTITUCÍ

ÚŘEDNÍ HODINY VEŘEJNÝCH INSTITUCÍ

Informujeme o změnách v otevírací době veřejných institucí po ukončení nouzového stavu 17. 5. 2020. Nadále platí, že je do institucí povolen vstup jen osobám, které mají zakryté dýchací cesty rouškou nebo jiným způsobem.

Úřad práce

I po ukončení nouzového stavu od pondělí 18. 5. 2020 budou nadále úřední hodiny Úřadu práce v pondělí a ve středu od 8:00 do 17:00. Žádosti lze podávat také poštou, datovou schránkou, elektronicky.

Finanční správa

Od pondělí 18. května 2020 Finanční správa obnovuje provoz svých územních pracovišť, která byla dočasně uzavřena v souvislosti s vyhlášením nouzového stavu. Pracoviště budou v provozu v úředních dnech, a to v pondělí a ve středu v době od 8:00 hod. do 17:00 hod.

Pražská správa sociálního zabezpečení

ČSSZ umožňuje veřejnosti vyřídit většinu požadavků elektronicky, některá organizační opatření s cílem snížit riziko šíření nákazy koronavirem zůstávají i nadále v platnosti i po ukončení nouzového stavu. Požadavky lze podávat elektronicky, poštou a osobně do schránek pracovišť. Osobní kontakt je umožněn jen na základě elektronické rezervace.

VZP

Přestože jsou již některé pobočky již otevřené, VZP nadále upřednostňuje distanční formy komunikace: poštou, emailem na adresu info@vzp.cz, infolinkou VZP 952 222 222. V urgentních případech je možná osobní schůzka po předchozí domluvě.

Pro informace o úředních hodinách ostatních institucí sledujte, prosíme, jejich internetové stránky.

 


Přesunout se na začátek