Kurzy finanční gramotnosti a integrace (leden 2022)

Kurzy finanční gramotnosti a integrace (leden 2022)

Také v lednu pokračujeme s našimi kurzy finanční gramotnosti a integrace. Tak se neváhejte přihlásit!

15.1. Pronájem nemovitosti/Аренда квартиры, InBáze, Legerova 50, Praha 2

22.1. Přijímací zkoušky aneb všechno (nebo skoro všechno) o gymnáziích/Bсё  (или почти всё) о гимназиях в Чехии (kurz bude probíhat v ruštině), online zoom

29.1. Pronájem nemovitosti_2: Přepočet odvodů/Аренда квартиры_2: Перерасчет коммунальных платежей, InBáze, Legerova 50, Praha 2

Přehled kurzů:

Pronájem nemovitosti/Аренда квартиры

Kdy: 15. 1. 2022 od 12:00

Kde: InBáze, Legerova 50, Praha 2

Obsah kurzu: Co všechno má obsahovat nájemní smlouva na byt, co jsou to komunální odpady a kolik stojí, jaká jsou práva a povinnosti nájemce a pronajímatele, co je to předávací protokol?

Содержание курса:Что должно быть в договоре, Коммунальные платежи, Протокол передачи, Права и обязанности арендатора и арендодателя?

Registrace na přednášku/Регистрация на лекцию: https://forms.gle/wxKiJUDiehGYSnMd8

Přijímací zkoušky aneb všechno (nebo skoro všechno) o gymnáziích/Bсё  (или почти всё) о гимназиях в Чехии 

Kdy: 22.1.2022 od 10:00

Kde: online zoom

Obsah kurzu: Přijímací řízení na gymnázia v roce v roce 2022. Jak správně vyplnit přihlášku a co všechno je potřeba doložit. Jaká jsou kritéria přijímacího řízení na jednotlivých školách. Co to znamená jednotná zkouška CERMAT? Jak, kdy a proč se na ni připravit?

Содержание курса: Сроки и документы: особенности организации в 2022 году. Когда подавать документы и как их правильно оформить. Критерии поступления: как в них разобраться? Вступительные экзамены. Единый экзамен CERMAT (чешский язык + математика) & школьный экзамен: к чему быть готовым? Когда и как, также к чему и зачем готовиться?

Registrace na přednášku/Регистрация на лекцию: https://forms.gle/PcbCma8afBZK7p2g7

Pronájem nemovitosti_2: Přepočet odvodů/Аренда квартиры_2: Перерасчет коммунальных платежей

Kdy: 29. 01. 2022 od 12:00

Kde: InBáze, Legerova 50, Praha 2

Obsah kurzu: Poplatky za energie a služby, co platí nájemník (daň z rádia a televize, odpadky), kdy a jak probíhá přepočet poplatků a jak zkontrolovat výpočty plateb?

Содержание курса: Коммунальные платежи (что платит арендатор, налог на радио и тв, вывоз мусора). Когда и как происходит перерасчет коммунальных платежей? Как проверить правильность

Registrace na přednášku/Регистрация на лекцию: https://forms.gle/rziVww8j6cvdjRcG6


Přesunout se na začátek