InBáze, z.s.

STORYTELLING: OSOBNÍ A PROFESNÍ ROZVOJ

12. května 2018 | Aktuality

Setkání budou probíhat formou storytellingu – vyprávění osobních příběhů – kombinovaného s praktickými radami a cvičeními. Na závěr každého setkání dostanou účastníci/účastnice pracovní listy, které jim umožní se nad tématem zamyslet více do hloubky i doma. Setkání je možné  absolvovat jednotlivě či jako celek. V případě 100% účasti získává účastník/účastnice bonus ve formě 2 hodin osobních konzultací. 

Kde: Itaka, Korunní 35, Praha 2, 120 00

Kdy: vždy od 10:00 do 11:30

Lektorky: Anna Darašenka (life energy kouč a specialistka na osobní rozvoj) a Helena Masníková (specialistka na prezentaci a realizaci osobních snů)

Přihlášení: google formulář nebo na startup@inbaze.cz,  739 648 679

22.4. Jak změnit zaměstnání nebo jít na volnou nohu beze strachu

Během setkání se formou příběhů dozvíte, jaké to je opustit po 10 letech své první zaměstnání nebo to, jak vás výpověď může nakopnout směrem ke hvězdám. A hlavně se dozvíte, co můžete pro Vaši kariéru udělat VY!

6.5. Jak ze sebe dostat to nejlepší a žít na 100%

Budeme diskutovat o tom, jak v sobě nalézt sílu, abychom zvládali dříve nemyslitelné a také to, proč je důležité mít k tomu jasně vytyčené cíle. V praktické části se dozvíte, co Vám bere energii v cestě za Vašimi sny a co Vám ji naopak může dodat!  

20.5. Plánování a time-management

Skrze příběhy se dozvíte, jakou moc v sobě obsahuje jasné plánování a jak to vypadá, když na plány kašlete.V druhé části si ukážeme konkrétní nástroje a rady pro efektivní plánování vlastního času. Každý den má 24 hodin a je jen na vás, jakým způsobem je strávíte!

3.6. Slaďování rodinného a soukromého života

V první části setkání budeme skrze příběhy diskutovat, jaké to je být rodičem a zároveň budovat kariéru. V druhé části se poté podíváme na konkrétní tipy, jak je možné tyto dvě náročné role skloubit a nezbláznit se!  

17. 6. Jak zaujmout při žádosti o nové zaměstnání

Prostřednictvím příběhů vám ukážeme, jak zaměstnavatele zaujmout hned v životopise a co dělat/nedělat u samotného pohovoru. V praktické části se zaměříme na prezentační techniky a vyzkoušíte si na vlastní kůži mnohdy nepříjemné otázky zaměstnavatelů.

Aktivita Storytelling probíhá v rámci projektu OPPPR Komunitní centrum InBáze 2020.