InBáze, z.s.

Pravidelné programy pro děti od 5 do 11 let

Naším cílem je rozvoj osobnosti dítěte a jeho sociálních dovedností s ohledem na jeho individuální zkušenosti, kulturní, náboženské i rodinné zázemí. V Interkulturním klubu cíle dosahujeme pomocí her a v Ateliéru pomocí výtvarné tvorby. Součástí Interkulturního klubu i Ateliéru jsou návštěvy kulturních akcí pro děti v Praze, pobytové víkendy mimo Prahu a letní tábory.

Interkulturní klub

Ve školním roce 2019/2020 je otevřen Interkulturní klub pro děti ve věku 5 až 11 let, v rámci kterého se děti pravidelně schází každý týden. Program Interkulturního klubu je různorodý – chodíme ven na hřiště, vyrábíme a malujeme, hrajeme hry a povídáme si. Aktivně procvičujeme češtinu formou hry.

Úterní klub

Každé úterý od 16:30 do 18:00 hod.

InBáze, Legerova 50, Praha 2

Vedoucí klubu: Kristýna Šejnohová
sejnohova@inbaze.cz

Výtvarný Ateliér

Ateliér InBáze je tvůrčí prostor otevřený všem cizincům a Čechům, který svým zaměřením vychází z přesvědčení, že umění a tvorba je svobodnou činností jdoucí napříč hranicemi. Tvůrčí setkání jsou určená všem dětem od 5 do 11 let, které rády vyrábějí, malují a tvoří. Zároveň jsou určená dětem, které potřebují podpořit a dodat sílu, a to nejen v tvůrčí oblasti. 

Modrá skupina

Výtvarně tvůrčí program pro předškolní děti ve věku 5 až 7 let, které neovládají příliš dobře český jazyk. Na modré skupině se věnujeme jednoduchým tématům. Na krátkých pohádkách a dětských říkankách se učíme nová slovíčka. 

Každou středu od 16:30 do 17:45 hod.

Schůzky probíhají v prostorách Ateliéru, Belgická 11, Praha 2

Vedoucí ateliéru: Kristýna Fialová
fialova@inbaze.cz

Červená skupina

Výtvarně tvůrčí program pro děti 1. stupně základní školy ve věku 7 až 11 let, které ovládají lépe český jazyk.

Každý čtvrtek od 16:30 do 18:00 hod.

Schůzky probíhají v prostorách Ateliéru, Belgická 11, Praha 2

Vedoucí ateliéru: Kristýna Fialová
fialova@inbaze.cz

 

Vratná záloha za navštěvování Interkulturního klubu či Ateliéru činí 250 Kč za pololetí, která bude při splnění 70% docházky vrácena.

Kontakt

Kristýna Šejnohová

koordinátorka programů pro menší děti

email: sejnohova@inbaze.cz

tel: +420 774 199 070

Programy pro děti podporují:

OPPPR_loga_MSMT_Avast